První návštěva

Vážení klienti,

 

velmi si vážím, že jste se rozhlodli využít mé služby. Objednat se můžete telefonicky či prostředníctvím e-mailu. Ráda bych Vás upozornila, že objednané termíny jsou závazné!

 

Omluvy přijímám ještě v den, kdy má terapie proběhnout, ale pouze do 7.30. Omluvy přijímám pouze telefonicky či formou SMS zprávy! Pokud klient na terapii nedorazí a není do 7.30 omluven, termín terapie mu propadá a je povinen terapii uhradit v plné výši!!

 

 

Před prvním návštěvou, si prosím s sebou přineste:

  • Zprávy, které máte k dispozici od klinického logopeda, foniatra, neurologa, pediatra, ORL lékaře, pychologa, apod...
  • Zprávy z PPP či SPC
  • Školní sešity dětí - u kterých je podezření na specifické poruchy školních dovedností. Prosím, o více sešitů z různých předmětů i o sešity, které slouží k domácí přípravě. Sešity jsou důležitým prvkem pro diagnostiku v oblasti SPU
  • U dětí, které dochází na přípravku, grafomotoriku či na reedukaci SPU, je na rodičích, zda chtějí být v ordinaci přítomni. Obvykle záleží na rodičích a  dítěti. Vždy na konci  reedukace rodičům shrnu, co se probíralo a vysvětlím, co je třeba doma trénovat!
  • Počítejte, prosím, že první návštěva trvá delší dobu,obvykle ale první návštěva nepřesáhne 90 minut. Vše probíhá dle Vašich možností a schopností.
  • Pokud si nebudete jistí,co vše si vzít s sebou na první návštěvu, zavolejte mi či pošlete e-mail. Velmi ráda Vám vše potřebné sdělím!
  • Platba za služby při prvních návštěvách probíhá hotově. Pokud klienti chce platit převodem na účet, není problém. Platba musí být připsaná na účet ještě před první návštěvou. Záleží na klientech, jakou metodu platby upřednostňují.

 

Prosím klienty, kteří jsou nachlazeni ,aby se přeobjednali.. Velmi ráda Vás přeobjednám. Pokud jste nastydlí, nachlazení, máte i pouhou rýmu, která Vám stěžuje dýchání, jazyková edukace a reedukace, nebude mít ten správný efekt a sezení nebude účelné!!!! Prosím o spolupráci , též rodiče dětských klientů. Pokud je dítě nastydlé, nachlazené, prosím přeobjednejte se. Termín se vždy najde. Prosím, berte ohled na zdravé klienty a na terapueta. Předem Vám velice děkuji za pochopení a spolupráci.